Grand Park Lara

Oda Tipleri

Standart Oda

Oda Ölçüsü:
22m²

Standart odalar 22 m² büyüklüğünde. Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.

Family Deluxe Oda

Oda Ölçüsü:
36m²

Family deluxe odalar 36 m² büyüklüğünde. Odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.

Family Elite Oda

Oda Ölçüsü:
50m²

Family Elite Odalar 50 m² büyüklüğünde. Odalarda çift kişilik tek yatak, tek kişilik iki ayrı yatak ve açılır kapanır kanepe bulunuyor.

Grand Park Lara

Misafirlerini Lara mevkiinde ağırlayan Grand Park Lara, Antalya Havalimanı’na 14 km ve Antalya merkeze 16 km mesafede hizmet veriyor. Kendisine ait özel kum plajı fırsatı sunan tesis, misafirlerini modern ve sade bir şıklık dizayn edilmiş odalarında ağırlıyor. Grand Park Lara, sabah, öğle ve akşam yemeklerini açık büfe olarak sunarken, misafirler Çin, BBQ, Balık ve İtalyan mutfağından lezzetlerin sunulduğu a la carte restoranlarda da farklı tatlar deneyebiliyor. Her Şey Dahil konseptiyle hizmet veren tesisin tüm odaları şehir, bahçe veya deniz manzaralı olarak hizmet veriyor.
Konum
Lara mevkiinde bulunan tesis; Antalya merkeze 16 km ve Antalya Havalimanı'na 14 km mesafede konumlanıyor.
Yeme - İçme
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-00.00 saatleri arası ücretsiz. A la carte restoranlar 24 saat öncesinden rezervasyonlu ve kuver ücretli. Minibarda sadece su ücretsiz. Bistro Tulip, 24 saat ücretsiz hizmet veriyor. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli ve haftanın 6 günü hizmet veriyor. Grande Lobi Bar 00.00-10.00, Bistro Tulip Bar ise 00.00-07.00 saatleri arasında ücretli hizmet veriyor.

A LA CARTE RESTORANLAR

  • BBQ A la Carte Restoran (Ücretli)
  • Balık A la Carte Restoran - Balık Restoranı (Ücretli)
  • İtalyan A la Carte Restoran - İtalyan Mutfağı (Ücretli)
  • Çin A la Carte Restoran - Çin Mutfağı (Ücretli)

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı 
10.00-12.00 Geç Kahvaltı 
11.00-15.30 Gözleme
11.00-16.00 Buffet Restoran
11.00-16.00 Beach Snack 
11.00-18.00 Pool Snack 
11.00-23.00 Pastane 
12.00-16.00 Waffle
12.30-14.00 Öğle Yemeği (Özel Diyet, Vejetaryen ve Çocuk Büfesi ile) 
18.00-21.00 Buffet Restoran
18.30-21.00 Akşam Yemeği (Özel Diyet, Vejetaryen ve Çocuk Büfesi ile) 
18.30-21.00 A la Carte Restoran
24 saat Tulip Bistro (Pakette Dondurma)
 
Barlar:
10.00-18.00 Beach Bar
10.00-24.00 Pool Bar
10.00-00.00 Classe Lobby Bar
11.00-02.00 Hollyhock Pub
12.30-14.00 Service Bar
18.30-21.00 Service Bar
24 Saat Bistro Tulip Bar
24 Saat Grande Lobby Bar
Plaj
Tesisin 200 m mesafede kendisine ait özel kum plajı bulunuyor. Plaj, yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Talep halinde shuttle hizmeti veriliyor. Güneş şemsiyesi, şezlong, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz. Havlular, havlu kartı ile temin ediliyor.
Spor & Eğlence
Animasyon Ekibi tarafından çeşitli gündüz ve gece aktiviteleri; aqua gym, jimnastik, dart, masa tenisi,
oyunlar ve yarışmalar, canlı müzik akşamları ve mini kulüp aktiviteleri yapılıyor. Tesiste 4 adet su kaydırağı bulunuyor.
Spa & Wellness
Tesisin SPA ve wellness bölümünde; buhar odası, masaj hizmeti, hamam ve sauna gibi olanaklar bulunuyor.
Çocuk & Bebek
4-12 yaş arasındaki çocuklar için açık ve kapalı oyun alanları ile mini kulüp bulunuyor. Mini kulüp 10.00-22.00 saatleri arasında, mini disko ise 20.30-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.
Balayı Konsepti
Bir üst kategorideki odaya upgrade imkanı (Müsaitlik doğrultusunda)
Oda süslemesi
Meyve sepeti ve şarap ikramı
Odaya kahvaltı (Giriş gününden bir sonraki gün için)
Not: Balayı konseptinden yararlanacak çiftlerin girişte evlilik cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekiyor.
Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler
· Çalışanların sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışabilmesi için tesiste İş sağlığı ve Güvenliği Kurulu bulunmaktadır. Bu kurul alınan önlemlerin kontrol ve takiplerini gerçekleştirmektedir.
· Tüm çalışanlar sağlık taramasından geçirilmektedir ve sağlık durumları işyeri hekimi tarafından takip edilmektedir.
· Tüm çalışanlar hijyen eğitimi almış ve sertifikalandırılmıştır. Ayrıca tesis çalışanlarının tamamına salgın hastalıklardan korunma ve yayılmasını önleme konusunda eğitim verilmiştir.
· Çalışanların kullandığı alanlar, sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir.
· Personel alanlarında kişisel hijyen için gerekli olan malzemeler ve el antiseptikleri mevcuttur.
· Personel üniformalarının değişimi günlük olarak yapılmaktadır. Üniformalar, 60 C üstünde yıkanmakta ve ütülenmektedir.
· Servis araçları her kullanım öncesi ve sonrasında temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.
· Servis araçları %50 kapasitede çalışmaktadır ve maskesiz servis kullanımına izin verilmemektedir.
· İşe girişlerde tüm çalışanların ateşleri ölçülmektedir. Yüksek ateşi olan çalışanların işbaşı yapmasına izin verilmemektedir.
· Tüm çalışanlar hem misafirlerin hem de kendi sağlıklarını korumak için maske ile çalışmaktadır.
· Tesisin tüm genel alanlarında uygulanan dezenfeksiyon işlemleri T.C Sağlık Bakanlığı onaylı, biosidal ürün ruhsatlı, antiviral ve antibakteriyal ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Dezenfeksiyon işlemleri uzman ekipler tarafından yürütülmektedir.
· Tesisin kapalı alanlarında bulunan tüm havalandırma sistemleri ile klimalar sıklıkla temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.
· Genel alanlarda bulunan tuvaletlerin ve lavaboların temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sıklaştırılmıştır.
· Genel alanlarda, tuvalet ve lavabolarda anti bakteriyel sabunlar ve el antiseptikleri bulunmaktadır.
· Genel alanlarda bulunan oturma grupları sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir.
· Asansörlerin içi ve özellikle çağrı düğmeleri sıklıkla dezenfekte edilmekte, havalandırma tertibatı düzenli olarak temizlenmektedir.
· Misafir transferlerini gerçekleştirilen araçlar her kullanım öncesi ve sonrasında temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Transfer aracında maske kullanma kuralı uygulanmaktadır ve araçlarda el antiseptikleri bulunmaktadır.
· Girişlerde tüm misafirlerin ateşleri ölçülecek, olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planında yazıldığı şekilde, gerekenler yapılacaktır.
· Bagaj odalarında otomatik dezenfeksiyon cihazları bulunmaktadır. Valizler dezenfekte edilerek bagaj arabalarına alınmaktadır. Bagaj arabaları ise her kullanımdan önce ve sonra temizlenip dezenfekte edilmektedir.
· Oda kapı kartı özel olarak dezenfekte edilmektedir.
· Odalar periyodik zamanlarda yüksek koruyuculuğu olan ve T.C Sağlık Bakanlığı onaylı antiviral ve antibakteriyel özel dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir.
· Otelden ayrılan misafirlerin odaları titizlikle temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Oda temizliklerini gerçekleştiren kat görevlileri her oda için ayrı maske ve eldiven kullanmaktadır. Oda temizliklerinde tek kullanımlık kullan-at bezler kullanılmaktadır.
· Oda temizliklerinde alkol ve klor bazlı dezenfektanlar kullanılmaktadır. Kat görevlileri çarşaf ve nevresim değişiminde silkeleme ve çırpma gibi işlemler yapmamaktadır.
· Odalarda kullanılan tüm tekstil ürünleri 60-90 C’de yıkanarak, buharlı ütülerle dezenfekte edilmektedir.
· Misafirlerin günlük kullanımı için hazırlanan buklet malzemeleri, yerlerine koyulmadan önce dezenfekte edilmektedir.
· Misafirler için maske, eldiven ve el antiseptikten oluşan bir pandemi kiti oda buklet malzemelerine eklenmiştir.
· Kat görevlilerinin talimatlara göre temizliklerini bitirmelerinin ardından odada ozon dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır.
· Odalarda gerçekleştirilen tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri eğitimli kat şefleri tarafından kontrol edilmektedir.
· Tesiste oda doluluk oranları sosyal mesafenin korunabilmesi için kısıtlı tutulmaktadır.
· Tüm restoran ve barlarda, misafirlerin kolay ulaşabileceği noktalara, el antiseptik teçhizatları konulmuştur.
· Restoran ve barların giriş ve çıkışlar ayrı kapılardan yapılacaktır. Bu konuda yönlendirmeler yapılmıştır.
· Ortak kullanımda olan çay ve kahve makineleri bu süreçte kullanılmayacak olup, çalışanlar tarafından masalara servis edilecektir.
· Büfelerde ve barlarda sosyal mesafenin korunmasına yönelik yer işaretlemeleri mevcuttur.
· Tüm restoran ve barlarda misafir kalktığında, masa ve sandalye kolçakları dezenfekte edildikten sonra diğer misafirlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir.
· Tüm yiyecek içecek alanlarında ISO 22000:2015 Gıda Güvenliği Yönetimi Standartları eksiksiz uygulanmaktadır. Tesis çalışanlarının bu konudaki eğitimleri sürekli olarak tekrarlanmaktadır.
· Misafirler, SPA ve hamam hizmetlerinden randevu alarak faydalanabilecektir. Sauna, hamam ve buhar odalarındaki kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre sınırlandırılmıştır.
· Giyinme-soyunma odaları, duşlar ve WC’ler antiviral ve antibakteriyal biosidal ürünler ile periyodik şekilde dezenfekte edilmektedir.
· Spor salonu içinde yer alan tüm bireysel egzersiz cihazları sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir. Her egzersiz cihazı kullanılmadan önce dezenfekte edilmektedir.
· Spor salonu ve ekipmanları; açılış öncesinde, kapalı olduğu öğle saatlerinde ve kapanış sonrası gece saatlerinde dezenfekte edilmektedir. Ayrıca salonda hava ve yüzey dezenfeksiyonu gerçekleştirilmektedir.
· Spor salonunda el antiseptikleri misafirlerin kolay ulaşabileceği noktalara yerleştirilmiştir.
· Ali’s Mini Club, açık alan aktiviteleri ile hizmetinizde verecektir. Aktiviteler sosyal mesafe kurallarına uyularak geniş alanlarda gerçekleştirilecektir.
· Tüm genel alanlarda olduğu gibi çocuk oyun parkında da antiviral ve antibakteriyal ürünlerle dezenfeksiyon işlemleri sık aralıklarla tekrarlanmaktadır.
· Mini kulüp ekibi, hijyen eğitimlerini tamamlamış ve konularında uzman olan kişilerden oluşmaktadır.
· Ek önlemler kapsamında mini kulüp kapalı alanı bu süreçte hizmet veremeyecek olup, Ali’s Mini Club’e emanet çocuk kabul edilmeyecektir.
· Havuzların klor, PH ve sıcaklık dengeleri T.C Sağlık Bakanlığı’nın direktifleri ve yönetmeliklerine uygun olarak tüm kontrollerden geçirilmekte ve sık aralıklarla mikrobiyolojik ve kimyasal analizleri takip edilmektedir.
· Havuz kenarlarında ve plajda bulunan şezlonglar sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenmiştir. Misafir değişimlerinde personel tarafından temizlik ve dezenfeksiyonları yapılmaktadır.
· Havuzlarda ve plajda yapılan grup aktiviteleri sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.
Standart Oda - Her Şey Dahil

Period Konsept 2 Kişilik Oda
Kişi Başı
Tek Kişilik Oda
11.07.2020
26.07.2020
Her Şey Dahil

625,00 TL
0-11 Yaş Ücretsiz
27.07.2020
31.08.2020
Her Şey Dahil

650,00 TL
0-11 Yaş Ücretsiz
01.09.2020
13.09.2020
Her Şey Dahil

550,00 TL
0-11 Yaş Ücretsiz
14.09.2020
30.09.2020
Her Şey Dahil

500,00 TL
0-11 Yaş Ücretsiz
01.10.2020
15.10.2020
Her Şey Dahil

395,00 TL
0-11 Yaş Ücretsiz
16.10.2020
31.10.2020
Her Şey Dahil

300,00 TL
0-11 Yaş Ücretsiz