Grand Park Kemer Hotel

Oda Tipleri

Kara Manzaralı Standart Oda

Oda Ölçüsü:
24m²

Kara manzaralı odalar 24-27 m² büyüklüğünde. Odalarda çift kişilik tek yatak bulunuyor.

Deniz Manzaralı Standart Oda

Oda Ölçüsü:
24m²

Deniz manzaralı odalar 24-27 m² büyüklüğünde. Odalarda çift kişilik tek yatak bulunuyor.

Aile Odası

Oda Ölçüsü:
40m²

Aile odaları 40 m² büyüklüğünde. Odalarda çift kişilik tek yatak ve sofa bed bulunuyor.

Grand Park Kemer Hotel

Akdeniz’in doğal güzellikleri ile çevrili Beldibi mevkiinde yer alan Grand Park Kemer, misafirlerine huzur dolu bir ortamda tatil yapma imkanı sunuyor. Deniz, güneş ve kumun tadını doyasıya çıkarabileceğiniz tesisin odalarında, konforunuz için ihtiyaç duyacağınız tüm detaylar düşünülmüş.Tesisin restoranında Türk ve dünya mutfaklarından en güzel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. SPA merkezinde bulunan Türk hamamı, sauna ve güzellik merkezinde yenilenip tazelenebilirsiniz.Tesisin sunduğu su sporları, partiler, havuz başı animasyon gibi imkanlar ile güne eğlence katabilirsiniz.
Konum
Beldibi mevkiindeki tesis; Kemer merkeze 10 km, Antalya şehir merkezine 25 km ve Antalya Havalimanı’na 40 km mesafede konumlanıyor.
Yeme - İçme
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-00.00 saatleri arası ücretsiz. Minibar giriş günü su ve soft içecekler ile dolduruluyor, diğer günler ise su ile yenileniyor. A la carte restoranlar 24 saat öncesinden rezervasyonlu ve kuver ücretli. Peppermint ve Pier Olive a la carte restoranlar haftanın 6 günü hizmet veriyor. Court Bar 00.00-07.00 saatleri arasında ücretli.

A LA CARTE RESTORANLAR

  • Peppermint A la Carte Restoran (Ücretli)
  • Pier A la Carte Restoran (Ücretli)

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı
07.00-00.00 Court Bar
10.00-12.00 Geç Kahvaltı
10.00-00.00 Pastane (Patisserie), Pastanede dondurma
12.30-14.00 Öğle Yemeği
18.30-21.00 Akşam Yemeği
19.00-21.00 A la Carte Restoran
24 Saat Food Court 
 
Barlar:
24 Saat Lobi Bar
24 Saat Court Bar
12.30-14.00 Service Bar
18.30-21.00 Service Bar
10.00-00.00 Pool Bar
Plaj
Denize sıfır konumdaki tesisin 250 m uzunluğunda kum-çakıl ve ahşap platformdan oluşan plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri ve minder, havuz başında ve plajda ücretsiz, havlu ise havlu kartı ile temin ediliyor.
Spor & Eğlence
Kaydıraklı havuz, 3 bantlı ve 50 m² alana sahip olup belirli saatlerde ve sezonluk olarak çalışıyor. Havuz Bölümü: Tesiste; açık havuz (750 m²), açık çocuk havuzu (10 m²), kapalı havuz (100 m²), belirli saatlerde ve sezonluk çalışan kaydıraklı havuz (3 bantlı / 50 m²) mevcut.
Spa & Wellness
Tesisin SPA ve wellness bölümünde; hamam, sauna, kapalı havuz, dinlenme odaları ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Kapalı havuz, 12 Nisan-20 Ekim tarihleri arasında hizmet veriyor.
Çocuk & Bebek
Tesiste çocuk misafirler için; çocuk büfesi, çocuk havuzu ve 4-12 yaş arası çocuklara 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet veren mini kulüp bulunuyor. 20.30-21.00 saatleri arasında mini disko hizmet veriyor.
Balayı Konsepti
Bir üst kategorideki odaya upgrade imkanı (Müsaitlik doğrultusunda)
Oda süslemesi
Meyve sepeti ve şarap ikramı
Odaya kahvaltı (giriş gününden bir sonraki gün için)
Not: Balayı konseptinden yararlanacak çiftlerin girişte evlilik cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekiyor.
Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler
· Çalışanların sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışabilmesi için tesiste İş sağlığı ve Güvenliği Kurulu bulunmaktadır. Bu kurul alınan önlemlerin kontrol ve takiplerini gerçekleştirmektedir.
· Tüm çalışanlar sağlık taramasından geçirilmektedir ve sağlık durumları işyeri hekimi tarafından takip edilmektedir.
· Tüm çalışanlar hijyen eğitimi almış ve sertifikalandırılmıştır. Ayrıca tesis çalışanlarının tamamına salgın hastalıklardan korunma ve yayılmasını önleme konusunda eğitim verilmiştir.
· Çalışanların kullandığı alanlar, sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir.
· Personel alanlarında kişisel hijyen için gerekli olan malzemeler ve el antiseptikleri mevcuttur.
· Personel üniformalarının değişimi günlük olarak yapılmaktadır. Üniformalar, 60 C üstünde yıkanmakta ve ütülenmektedir.
· Servis araçları her kullanım öncesi ve sonrasında temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.
· Servis araçları %50 kapasitede çalışmaktadır ve maskesiz servis kullanımına izin verilmemektedir.
· İşe girişlerde tüm çalışanların ateşleri ölçülmektedir. Yüksek ateşi olan çalışanların işbaşı yapmasına izin verilmemektedir.
· Tüm çalışanlar hem misafirlerin hem de kendi sağlıklarını korumak için maske ile çalışmaktadır.
· Tesisin tüm genel alanlarında uygulanan dezenfeksiyon işlemleri T.C Sağlık Bakanlığı onaylı, biosidal ürün ruhsatlı, antiviral ve antibakteriyal ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Dezenfeksiyon işlemleri uzman ekipler tarafından yürütülmektedir.
· Tesisin kapalı alanlarında bulunan tüm havalandırma sistemleri ile klimalar sıklıkla temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.
· Genel alanlarda bulunan tuvaletlerin ve lavaboların temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sıklaştırılmıştır.
· Genel alanlarda, tuvalet ve lavabolarda anti bakteriyel sabunlar ve el antiseptikleri bulunmaktadır.
· Genel alanlarda bulunan oturma grupları sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir.
· Asansörlerin içi ve özellikle çağrı düğmeleri sıklıkla dezenfekte edilmekte, havalandırma tertibatı düzenli olarak temizlenmektedir.
· Misafir transferlerini gerçekleştirilen araçlar her kullanım öncesi ve sonrasında temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Transfer aracında maske kullanma kuralı uygulanmaktadır ve araçlarda el antiseptikleri bulunmaktadır.
· Girişlerde tüm misafirlerin ateşleri ölçülecek, olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planında yazıldığı şekilde, gerekenler yapılacaktır.
· Bagaj odalarında otomatik dezenfeksiyon cihazları bulunmaktadır. Valizler dezenfekte edilerek bagaj arabalarına alınmaktadır. Bagaj arabaları ise her kullanımdan önce ve sonra temizlenip dezenfekte edilmektedir.
· Oda kapı kartı özel olarak dezenfekte edilmektedir.
· Odalar periyodik zamanlarda yüksek koruyuculuğu olan ve T.C Sağlık Bakanlığı onaylı antiviral ve antibakteriyel özel dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir.
· Otelden ayrılan misafirlerin odaları titizlikle temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Oda temizliklerini gerçekleştiren kat görevlileri her oda için ayrı maske ve eldiven kullanmaktadır. Oda temizliklerinde tek kullanımlık kullan-at bezler kullanılmaktadır.
· Oda temizliklerinde alkol ve klor bazlı dezenfektanlar kullanılmaktadır. Kat görevlileri çarşaf ve nevresim değişiminde silkeleme ve çırpma gibi işlemler yapmamaktadır.
· Odalarda kullanılan tüm tekstil ürünleri 60-90 C’de yıkanarak, buharlı ütülerle dezenfekte edilmektedir.
· Misafirlerin günlük kullanımı için hazırlanan buklet malzemeleri, yerlerine koyulmadan önce dezenfekte edilmektedir.
· Misafirler için maske, eldiven ve el antiseptikten oluşan bir pandemi kiti oda buklet malzemelerine eklenmiştir.
· Kat görevlilerinin talimatlara göre temizliklerini bitirmelerinin ardından odada ozon dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır.
· Odalarda gerçekleştirilen tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri eğitimli kat şefleri tarafından kontrol edilmektedir.
· Tesiste oda doluluk oranları sosyal mesafenin korunabilmesi için kısıtlı tutulmaktadır.
· Tüm restoran ve barlarda, misafirlerin kolay ulaşabileceği noktalara, el antiseptik teçhizatları konulmuştur.
· Restoran ve barların giriş ve çıkışlar ayrı kapılardan yapılacaktır. Bu konuda yönlendirmeler yapılmıştır.
· Ortak kullanımda olan çay ve kahve makineleri bu süreçte kullanılmayacak olup, çalışanlar tarafından masalara servis edilecektir.
· Büfelerde ve barlarda sosyal mesafenin korunmasına yönelik yer işaretlemeleri mevcuttur.
· Tüm restoran ve barlarda misafir kalktığında, masa ve sandalye kolçakları dezenfekte edildikten sonra diğer misafirlerin kullanımına hazır hale getirilmektedir.
· Tüm yiyecek içecek alanlarında ISO 22000:2015 Gıda Güvenliği Yönetimi Standartları eksiksiz uygulanmaktadır. Tesis çalışanlarının bu konudaki eğitimleri sürekli olarak tekrarlanmaktadır.
· Misafirler, SPA ve hamam hizmetlerinden randevu alarak faydalanabilecektir. Sauna, hamam ve buhar odalarındaki kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre sınırlandırılmıştır.
· Giyinme-soyunma odaları, duşlar ve WC’ler antiviral ve antibakteriyal biosidal ürünler ile periyodik şekilde dezenfekte edilmektedir.
· Spor salonu içinde yer alan tüm bireysel egzersiz cihazları sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir. Her egzersiz cihazı kullanılmadan önce dezenfekte edilmektedir.
· Spor salonu ve ekipmanları; açılış öncesinde, kapalı olduğu öğle saatlerinde ve kapanış sonrası gece saatlerinde dezenfekte edilmektedir. Ayrıca salonda hava ve yüzey dezenfeksiyonu gerçekleştirilmektedir.
· Spor salonunda el antiseptikleri misafirlerin kolay ulaşabileceği noktalara yerleştirilmiştir.
· Ali’s Mini Club, açık alan aktiviteleri ile hizmetinizde verecektir. Aktiviteler sosyal mesafe kurallarına uyularak geniş alanlarda gerçekleştirilecektir.
· Tüm genel alanlarda olduğu gibi çocuk oyun parkında da antiviral ve antibakteriyal ürünlerle dezenfeksiyon işlemleri sık aralıklarla tekrarlanmaktadır.
· Mini kulüp ekibi, hijyen eğitimlerini tamamlamış ve konularında uzman olan kişilerden oluşmaktadır.
· Ek önlemler kapsamında mini kulüp kapalı alanı bu süreçte hizmet veremeyecek olup, Ali’s Mini Club’e emanet çocuk kabul edilmeyecektir.
· Havuzların klor, PH ve sıcaklık dengeleri T.C Sağlık Bakanlığı’nın direktifleri ve yönetmeliklerine uygun olarak tüm kontrollerden geçirilmekte ve sık aralıklarla mikrobiyolojik ve kimyasal analizleri takip edilmektedir.
· Havuz kenarlarında ve plajda bulunan şezlonglar sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenmiştir. Misafir değişimlerinde personel tarafından temizlik ve dezenfeksiyonları yapılmaktadır.
· Havuzlarda ve plajda yapılan grup aktiviteleri sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.
Kara Manzaralı Standart Oda - Her Şey Dahil

Period Konsept 2 Kişilik Oda
Kişi Başı
Tek Kişilik Oda
14.09.2021
30.09.2021
Her Şey Dahil

750,00 TL
0-5 Yaş Ücretsiz
01.10.2021
15.10.2021
Her Şey Dahil

650,00 TL
0-5 Yaş Ücretsiz
16.10.2021
15.11.2021
Her Şey Dahil

500,00 TL
0-5 Yaş Ücretsiz

Deniz Manzaralı Standart Oda - Her Şey Dahil

Period Konsept 2 Kişilik Oda
Kişi Başı
Tek Kişilik Oda
14.09.2021
30.09.2021
Her Şey Dahil

850,00 TL
0-5 Yaş Ücretsiz
01.10.2021
15.10.2021
Her Şey Dahil

700,00 TL
0-5 Yaş Ücretsiz
16.10.2021
15.11.2021
Her Şey Dahil

550,00 TL
0-5 Yaş Ücretsiz

Aile Odası - Her Şey Dahil

Tarih Konsept Oda Fiyatı Açıklama
14.09.2021
30.09.2021
Her Şey Dahil

2.550,00 TL
01.10.2021
15.10.2021
Her Şey Dahil

2.100,00 TL
16.10.2021
15.11.2021
Her Şey Dahil

1.650,00 TL